ABM11-24.000MHZ-D2X-T3
DigiKey raktári szám
535-10940-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-10940-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-10940-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM11-24.000MHZ-D2X-T3
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±20ppm kristály 10pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM11-24.000MHZ-D2X-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,023" (0,59mm)