ABM10W-24.0000MHZ-7-B1U-T3 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 3 794
Adatlap
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 16 190
Adatlap
Raktáron: 711
Raktáron: 928
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
24 MHz ±10ppm kristály 7pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Abracon: Who We Are Today
ABM10W-24.0000MHZ-7-B1U-T3
DigiKey raktári szám
535-ABM10W-24.0000MHZ-7-B1U-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ABM10W-24.0000MHZ-7-B1U-T3CT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ABM10W-24.0000MHZ-7-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM10W-24.0000MHZ-7-B1U-T3
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 7PF SMD
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ABM10W-24.0000MHZ-7-B1U-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
7pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
24 MHz
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)