ABLS2-8.192MHZ-D4Y-T
DigiKey raktári szám
535-9865-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9865-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9865-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABLS2-8.192MHZ-D4Y-T
Leírás
CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8.192 MHz ±30ppm kristály 18pF 80 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ABLS2-8.192MHZ-D4Y-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
8.192 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,449" H. x 0,185" Sz. (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,130" (3,30mm)