ABLS3-8.192MHZ-D4Y-T
DigiKey raktári szám
535-10846-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-10846-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-10846-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABLS3-8.192MHZ-D4Y-T
Leírás
CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8.192 MHz ±30ppm kristály 18pF 80 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ABLS3-8.192MHZ-D4Y-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
8.192 MHz
Méretek
0,449" H. x 0,185" Sz. (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,106" (2,70mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm