ABLS-12.000MHZ-K4T
DigiKey raktári szám
535-9942-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9942-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9942-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABLS-12.000MHZ-K4T
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Részletes leírás
12 MHz ±30ppm kristály 18pF 50 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ABLS-12.000MHZ-K4T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Frekvencia
12 MHz
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,449" H. x 0,185" Sz. (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,165" (4,20mm)