ECS-120-18-5G3XDS-TR
DigiKey raktári szám
XC1498TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1498CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1498DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-120-18-5G3XDS-TR
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±30ppm kristály 18pF 50 Ohms HC-49/US - 3 kivezetés
EDA / CAD modellek
ECS-120-18-5G3XDS-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Frekvencia
12 MHz
Méretek
0,449" H. x 0,185" Sz. (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Max. magasság (beültetve)
0,165" (4,20mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm