GEN4-ULCD-32DCT-CLB
DigiKey raktári szám
1613-1125-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GEN4-ULCD-32DCT-CLB
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Részletes leírás
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes I2C, SPI, TTL 3,2" (81,28mm) 240 x 320
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GEN4-ULCD-32DCT-CLB modellek
Kategória
Képernyőátló
3,2" (81,28mm)
Kijelző mérete
48,60mm Sz. x 64,80mm M.
Interfész
I2C, SPI, TTL
Pontok közötti távolság
0,20mm Sz. x 0,20mm M.