GEN4-ULCD-24PT
DigiKey raktári szám
1613-1119-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GEN4-ULCD-24PT
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Rezisztív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes I2C, párhuzamos, TTL 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Kategória
Képernyőátló
2,4" (60,96mm)
Gyártó
4D Systems Pty Ltd
Kijelző mérete
36,70mm Sz. x 49,00mm M.
Sorozat
Háttérvilágítás
LED - fehér
Csomagolás
Doboz
Felbontás
240 x 320
Alkatrész státusza
Aktív
Interfész
I2C, párhuzamos, TTL
Kijelző típusa
TFT - színes
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Kijelzési mód
Közvetett
Pontok közötti távolság
0,15mm Sz. x 0,15mm M.