ESP32-P4-80
DigiKey raktári szám
1613-ESP32-P4-80-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESP32-P4-80
Leírás
8.0", 1280X800 PIXELS, SLIM INTE
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem érintésvezérelt Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes, IPS (In-Plane Switching) I2C, PWM, SPI, UART 8" (203,20mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategória
Érintőképernyő
Nem érintésvezérelt
Gyártó
4D Systems Pty Ltd
Képernyőátló
8" (203,20mm)