ESP32-P4-70
DigiKey raktári szám
1613-ESP32-P4-70-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESP32-P4-70
Leírás
7.0", 1280X800 PIXELS, SLIM INTE
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem érintésvezérelt Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes, IPS (In-Plane Switching) I2C, PWM, SPI, UART 7" (177,80mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategória
Érintőképernyő
Nem érintésvezérelt
Gyártó
4D Systems Pty Ltd
Képernyőátló
7" (177,80mm)