M3BBA-6006R
DigiKey raktári szám
M3BBA-6006R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M3BBA-6006R
Leírás
IDC CABLE - MSR60A/MC60M/MSR60A
Vevői azonosító
Részletes leírás
60 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategória
Hossz
0,500' (152,40mm, 6,00")
Szín
több, szalag
Pozíciók száma
60
Raszter (csatlakozó)
0,100" (2,54mm)
Alap típusszám
Raszter (kábel)
0,050" (1,27mm)