M3BBA-6006J
DigiKey raktári szám
M3BBA-6006J-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M3BBA-6006J
Leírás
IDC CABLE - MSR60A/MC60G/MSR60A
Vevői azonosító
Részletes leírás
60 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategória
Hossz
0,500' (152,40mm, 6,00")
Szín
Szürke, szalag
Pozíciók száma
60
Raszter (csatlakozó)
0,100" (2,54mm)
Alap típusszám
Raszter (kábel)
0,050" (1,27mm)