929500-01-06-RK
DigiKey raktári szám
929500E-01-06-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929500-01-06-RK
Leírás
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 6 position 0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező hossza
0,295" (7,49mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Szigetelés magassága
0,110" (2,79mm)
200,0µin (5,08µm)
Raszter (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
További információk
Raktáron: 969
Más hossz
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Raktáron: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM