929500-01-01-RK
DigiKey raktári szám
929500E-01-01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929500-01-01-RK
Leírás
CONN HEADER R/A 1POS
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 1 position
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,295" (7,49mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,110" (2,79mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
200,0µin (5,08µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
Poli-ciklohexilén-dimetilén-tereftalát (PCT)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
2,5A
Végződtetés
forraszanyag
Alap típusszám
Rögzítés módja
push-pull
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 690
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Raktáron: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
Raktáron: 452
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM