73F-375-50
DigiKey raktári szám
19-73F-375-50-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
73F-375-50
Leírás
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.375
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0,375" (9,53mm) gyorscsatlakozó anya 10-12AWG krimpelés csatlakozó Nem szigetelt
Kategória
Hossz (összesen)
0,930" (23,62mm)
Gyártó
3M
Végződtetés
krimpelés
Csomagolás
Ömlesztve
Vezetékméret
10-12AWG
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés
Nem szigetelt
Csatlakozó típusa
standard
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Típus
anya
Tulajdonságok
Tompaillesztett
Nyelv szélessége
0,375" (9,53mm)
Alap típusszám
Nyelv vastagsága
0,050" (1,27mm)