73F-375-50-P
DigiKey raktári szám
3M157391-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
73F-375-50-P
Leírás
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.375
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0,375" (9,53mm) gyorscsatlakozó anya 10-12AWG krimpelés csatlakozó Szigetelt nem illeszkedő vég
Kategória
Végződtetés
krimpelés
Gyártó
3M
Vezetékméret
10-12AWG
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés
Szigetelt nem illeszkedő vég
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csatlakozó típusa
standard
Tulajdonságok
Tompaillesztett
Típus
anya
Szín
sárga
Nyelv szélessége
0,375" (9,53mm)
Szigetelés átmérője
0,250" (6,35mm)
Nyelv vastagsága
0,050" (1,27mm)
Alap típusszám
Hossz (összesen)
1,230" (31,24mm)