VER05US120-JA elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
XP Power
Raktáron: 1 465
Adatlap
12V 5 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Többpengés (tartozék) Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VER05US120-JA
DigiKey raktári szám
1470-2781-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VER05US120-JA
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
XP Power
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Elavult
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 12,0mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Bemeneti csatlakozó
Többpengés
Bemenet típusa
Többpengés (tartozék)
Méretek
2,16" H. x 1,45" Sz. x 1,69" M. (54,9mm x 37,0mm x 42,9mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
420mA
Tömeg
0,28font (127,01g)
Teljesítmény (Watt)
5 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)