POE-12S-AFI
DigiKey raktári szám
994-1047-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
POE-12S-AFI
Leírás
POE SPLITTER 8W 12V DESKTOP
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V Power over Ethernet (PoE) 1 Csatlakozó Elosztó Adatátviteli sebesség
Adatlap
 Adatlap
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
A meg nem adott attribútumok megjelenítése
Kategória
Megfelelőség
IEEE802.3af
Gyártó
TE Connectivity
Tulajdonságok
OCP, SCP
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
asztali
Típus
Elosztó
Méretek
3,25" H. x 3,00" Sz. x 1,50" M. (82,6mm x 76,2mm x 38,1mm)
Bemeneti feszültség
36 ~ 60V
Tanúsítvány
CE, EN
Csatlakozó aljzatok száma
1
Bemeneti csatlakozó
RJ45 (adat, táp)
Kimeneti feszültség
12V
Kimeneti csatlakozó
2,1mm dugó (táp), RJ45 (adat)
Kimeneti áram
1 A
Tömeg
0,287font (130,18g)
Teljesítmény csatlakozónként (Watt)
8W