B40SR12424A
DigiKey raktári szám
941-1650-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B40SR12424A
Leírás
DC/DC CONVERTER 12.4V 300W
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12,4V 24A 60V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
A meg nem adott attribútumok megjelenítése
Kategória
Max. kimeneti áram
24A
Gyártó
Delta Electronics
Teljesítmény (Watt)
300W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
88,8%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
7,48" H. x 2,99" Sz. x 1,69" M. (190,0mm x 76,0mm x 43,0mm)
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Tanúsítvány
CE, UL
Kimenetek száma
1
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
12,4V