Z8F3224QN020XK2258
DigiKey raktári szám
269-Z8F3224QN020XK2258-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Z8F3224QN020XK2258
Leírás
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
eZ8 - Mikrovezérlő IC 8 bites 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-QFN (7x7)
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
3,75K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 15x12b
Főprocesszor
eZ8
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
20MHz