PCCG-SLA12V1800
DigiKey raktári szám
2059-PCCG-SLA12V1800-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCCG-SLA12V1800
Leírás
BATT CHARGER DESKTOP 13.8V 1.8A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
asztali akkumulátortöltő 13,8V 1,8A 12V
Kategória
Max. töltési áram
1,8A
Gyártó
ZEUS Battery Products
Töltési idő
8 óra
Csomagolás
Ömlesztve
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
30W
Típus
asztali
Méretek
4,61" H. x 2,40" Sz. x 1,46" M. (117,00mm x 61,00mm x 37,00mm)
Akkumulátor technológia
ólomsav
Rögzítés módja
asztali
Akku cella mérete
12V
Végződtetés módja
krokodilcsipeszek
Cellák száma
1
Tulajdonságok
LED visszajelző
Névleges feszültség
13,8V
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C