ZPL20S0500WS
DigiKey raktári szám
3388-ZPL20S0500WS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZPL20S0500WS
Leírás
AC/DC CONVERTER 5V 20W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 5V 4A 90 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyártó
Zettler Magnetics
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
80%
Csomagolás
Tálca
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-DIP modul
Típus
zárt
Méretek
2,06" H. x 1,07" Sz. x 1,02" M. (52,4mm x 27,2mm x 26,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CB, cURus, TUV, UL
Bemeneti feszültség
90 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
5V
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Max. kimeneti áram
4A
Terhelés oldali szabályozás
±1%
Teljesítmény (Watt)
20 W