BV301S12010
DigiKey raktári szám
3388-BV301S12010-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BV301S12010
Leírás
PWR XFMR 1VA TH
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1VA Teljesítménytranszformátor 115V Primer 12V Szekunder 83mA Furatszerelt
Kategória
Primer tekercs(ek)
egyszeres
Gyártó
Zettler Magnetics
Szekunder tekercs(ek)
egyszeres
Sorozat
Középleágazásos
No
Csomagolás
Csőtár
Max. teljesítmény
1VA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Primer feszültség
115V
Végződtetés módja
Szekunder feszültség (teljes terhelés)
12V
Méretek
32,80mm H. x 27,80mm Sz.
Max. kimeneti áram
83mA