OSCLP100M-3.3I/S22-25
DigiKey raktári szám
3155-OSCLP100M-3.3I/S22-25TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3155-OSCLP100M-3.3I/S22-25CT-ND - Vágott szalag (CT)
3155-OSCLP100M-3.3I/S22-25DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
OSCLP100M-3.3I/S22-25
Leírás
XTAL OSC XO 100MHZ LVPECL SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
50mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)