LTCV10.7MS2
DigiKey raktári szám
3155-LTCV10.7MS2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3155-LTCV10.7MS2CT-ND - Vágott szalag (CT)
3155-LTCV10.7MS2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTCV10.7MS2
Leírás
CER FILTER 10.7MHZ FM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10,7MHz FM Kerámia szűrő 230 kHz 3-SMD, Nem szabványos
Kategória
Beiktatási veszteség
3,5dB
Gyártó
YIC
Szűrő típusa
FM
Sorozat
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
3-SMD, Nem szabványos
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,276" H. x 0,118" Sz. (7,00mm x 3,00mm)
Frekvencia
10,7MHz
Max. magasság
0,067" (1,70mm)
Sávszélesség
230 kHz