YC164-JR-075K1L
DigiKey raktári szám
YC164J-5.1KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
YC164J-5.1KCT-ND - Vágott szalag (CT)
YC164J-5.1KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
YC164-JR-075K1L
Leírás
RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5,1k Ohm ±5% 62,5mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±200ppm/°C 1206 (3216 metrikus), Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
YC164-JR-075K1L modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Gyártó
YAGEO
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
DDRAM, SDRAM
Áramkör típusa
izolált
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás (Ohm)
5,1k
Tokozás
1206 (3216 metrikus), Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Tűrés
±5%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Ellenállások száma
4
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Érintkezők száma
8
Alap típusszám
Teljesítményveszteség elemenként
62,5mW