TC164-JR-0733RL nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
CTS Resistor Products
Raktáron: 199 982
Adatlap
Direct
Panasonic Industry
Raktáron: 58 632
Adatlap
Similar
Bourns Inc.
33 Ohm ±5% 62,5mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±200ppm/°C 1206 (3216 metrikus), konkáv, hosszú oldalsó kontaktusok