SR0805JR-475R6L megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
YAGEO
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
5.6 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SR0805JR-475R6L
DigiKey raktári szám
13-SR0805JR-475R6L-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SR0805JR-475R6L
Leírás
RES 5.6 OHM 5% 1/2W 0805
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)