SMD1210B010TF
DigiKey raktári szám
13-SMD1210B010TFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-SMD1210B010TFCT-ND - Vágott szalag (CT)
13-SMD1210B010TFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMD1210B010TF
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 100 mA Ih Felületszerelt 1210 (3225 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
1.5 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
800 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
5 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
1210 (3225 metrikus), konkáv
Max. feszültség
30V
Méretek
0,127" H. x 0,102" Sz. (3,22mm x 2,58mm)
Max. tartóáram (Ih)
100 mA
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)
Kioldási áram (It)
300 mA
Max. áram
10 A