SMD1206B025TF/24
DigiKey raktári szám
13-SMD1206B025TF/24TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-SMD1206B025TF/24CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-SMD1206B025TF/24DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMD1206B025TF/24
Leírás
PTC RESET FUSE 24V 250MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 24V 250 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
80 ms
Gyártó
YAGEO
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
550 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
2.3 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
24V
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
250 mA
Vastagság (max.)
0,049" (1,25mm)
Kioldási áram (It)
550 mA
Tanúsítvány
cUL, TUV, UL
Max. áram
100 A