SMBJ70A/TR13
DigiKey raktári szám
13-SMBJ70A/TR13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-SMBJ70A/TR13CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-SMBJ70A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ70A/TR13
Leírás
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
113V bilincs 5,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMB)
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
113V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5,3A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
70V
Átütési feszültség (min.)
77,8V