RT0603BRD0710KL
DigiKey raktári szám
YAG1236TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
YAG1236CT-ND - Vágott szalag (CT)
YAG1236DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RT0603BRD0710KL
Leírás
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RT0603BRD0710KL modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)