RP1206BRD07100RL
DigiKey raktári szám
13-RP1206BRD07100RLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-RP1206BRD07100RLCT-ND - Vágott szalag (CT)
13-RP1206BRD07100RLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RP1206BRD07100RL
Leírás
RES 100 OHM 0.1% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,122" H. x 0,063" Sz. (3,10mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)