RP0805BRD0710KL
DigiKey raktári szám
13-RP0805BRD0710KLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-RP0805BRD0710KLCT-ND - Vágott szalag (CT)
13-RP0805BRD0710KLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RP0805BRD0710KL
Leírás
RES 10K OHM 0.1% 1/8W 0805
Részletes leírás
10 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)