RP0603DRD0710KL
DigiKey raktári szám
13-RP0603DRD0710KLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-RP0603DRD0710KLCT-ND - Vágott szalag (CT)
13-RP0603DRD0710KLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RP0603DRD0710KL
Leírás
RES 10K OHM 0.5% 1/10W 0603
Részletes leírás
10 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)