RC2512JK-0710ML
DigiKey raktári szám
13-RC2512JK-0710MLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-RC2512JK-0710MLCT-ND - Vágott szalag (CT)
13-RC2512JK-0710MLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RC2512JK-0710ML
Leírás
RES 10M OHM 5% 1W 2512
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MOhms ±5% 1W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RC2512JK-0710ML modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,250" H. x 0,122" Sz. (6,35mm x 3,10mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)