RC1206FR-07200KL | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RC1206FR-07200KL |
Leírás | RES 200K OHM 1% 1/4W 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 200 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) nedvességálló Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RC1206FR-07200KL modellek |
Kategória | Tulajdonságok nedvességálló |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±100ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,122" H. x 0,063" Sz. (3,10mm x 1,60mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,026" (0,65mm) |