RC1206FR-07200KL
DigiKey raktári szám
311-200KFRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-200KFRCT-ND - Vágott szalag (CT)
311-200KFRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RC1206FR-07200KL
Leírás
RES 200K OHM 1% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RC1206FR-07200KL modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Méretek
0,122" H. x 0,063" Sz. (3,10mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)