RC0805FR-074K7L
DigiKey raktári szám
311-4.70KCRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-4.70KCRCT-ND - Vágott szalag (CT)
311-4.70KCRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RC0805FR-074K7L
Leírás
RES 4.7K OHM 1% 1/8W 0805
Részletes leírás
4.7 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RC0805FR-074K7L modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)