RC0805FR-07220RL
DigiKey raktári szám
311-220CRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-220CRCT-ND - Vágott szalag (CT)
311-220CRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RC0805FR-07220RL
Leírás
RES 220 OHM 1% 1/8W 0805
Részletes leírás
220 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RC0805FR-07220RL modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)