RC0805FR-0710KL
DigiKey raktári szám
311-10.0KCRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-10.0KCRCT-ND - Vágott szalag (CT)
311-10.0KCRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RC0805FR-0710KL
Leírás
RES 10K OHM 1% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RC0805FR-0710KL modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)