RC0603FR-0768RL
DigiKey raktári szám
311-68.0HRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-68.0HRCT-ND - Vágott szalag (CT)
311-68.0HRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RC0603FR-0768RL
Leírás
RES 68 OHM 1% 1/10W 0603
Részletes leírás
68 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RC0603FR-0768RL modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)