RC0603DR-071K1L megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
1.1 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RC0603DR-071K1L
DigiKey raktári szám
RC0603DR-071K1L-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RC0603DR-071K1L
Leírás
RES 1.1K OHM 0.5% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RC0603DR-071K1L modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)