RC0402FR-0710KL
DigiKey raktári szám
311-10.0KLRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-10.0KLRCT-ND - Vágott szalag (CT)
311-10.0KLRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RC0402FR-0710KL
Leírás
RES 10K OHM 1% 1/16W 0402
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RC0402FR-0710KL modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)