PU5931FKMT50R004L
DigiKey raktári szám
YAG4105TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
YAG4105CT-ND - Vágott szalag (CT)
YAG4105DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PU5931FKMT50R004L
Leírás
RES 0.004 OHM 1% 5W 5931
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 mOhms ±1% 5W SMD ellenállás Nem standard autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló fémelem
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PU5931FKMT50R004L modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±75ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 275°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Nem standard
Ellenállás
Méretek
0,591" H. x 0,305" Sz. (15,00mm x 7,75mm)