PU5931FKMP70R003L
DigiKey raktári szám
YAG4095TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
YAG4095CT-ND - Vágott szalag (CT)
YAG4095DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PU5931FKMP70R003L
Leírás
RES 0.003 OHM 1% 7W 5931
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 mOhms ±1% 7W SMD ellenállás Nem standard autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló fémelem
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PU5931FKMP70R003L modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±75ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 170°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Nem standard
Ellenállás
Méretek
0,591" H. x 0,305" Sz. (15,00mm x 7,75mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,069" (1,76mm)