PU3921FKMT30R004L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PU3921FKMT30R004L |
Leírás | RES 0.004 OHM 1% 3W 3921 |
Gyártói standard átfutási idő | 26 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4 mOhms ±1% 3W SMD ellenállás Nem standard autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló fémelem |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PU3921FKMT30R004L modellek |
Kategória | Összetétel |
Gyrt. | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló |
Sorozat | Hőmérsékleti koefficiens ±75ppm/°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 275°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás Nem standard |
Ellenállás | Méretek 0,394" H. x 0,205" Sz. (10,00mm x 5,20mm) |