PU3921FKMP50R002L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PU3921FKMP50R002L |
Leírás | RES 0.002 OHM 1% 5W 3921 |
Gyártói standard átfutási idő | 26 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2 mOhms ±1% 5W SMD ellenállás Nem standard autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló fémelem |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PU3921FKMP50R002L modellek |
Kategória | Összetétel |
Gyrt. | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló |
Sorozat | Hőmérsékleti koefficiens ±75ppm/°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 170°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás Nem standard |
Ellenállás | Méretek 0,394" H. x 0,205" Sz. (10,00mm x 5,20mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,083" (2,11mm) |