PU3921FKM130R001L
DigiKey raktári szám
YAG4070TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
YAG4070CT-ND - Vágott szalag (CT)
YAG4070DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PU3921FKM130R001L
Leírás
RES 0.001 OHM 1% 3W 3921
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 mOhms ±1% 3W SMD ellenállás Nem standard autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló fémelem
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PU3921FKM130R001L modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, áramérzékelés, nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±75ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 170°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Nem standard
Ellenállás
Méretek
0,394" H. x 0,205" Sz. (10,00mm x 5,20mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,11mm)