MFR50SFTE52-1K69
DigiKey raktári szám
13-MFR50SFTE52-1K69CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-MFR50SFTE52-1K69TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MFR50SFTE52-1K69
Leírás
RES 1.69K OHM 1% 1/2W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.69 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,094" átmérő x 0,248" H. (2,40mm x 6,30mm)